ПРО САЛОН

Салон краси Beauty Zone вже більше 15 років надає якісні послуги по всім напрямкам: косметологія обличчя і тіла, перукарське мистецтво, нігтьовий сервіс і візаж.

В 2019 році ми оновили наш інтер’єр і подбали про те, щоб Вам у нас було максимально затишно і комфортно.

Кожен клієнт надихає нашу команду майстрів на досягнення нових висот у своїй сфері. Завдяки вашим задоволеним посмішкам у нас з’являються «крила», щоб створювати нові образи, розробляти найкращі техніки, відкривати нові можливості, знаходити рішення для складних задач і дарувати вам відмінний результат.

Beauty Zone єдиний салон в Україні, що об’єднує два престижних статуси: «салон-експерт Biologique Recherche» і «салон-флагман Paul Mitchell».

Статус «салон-експерт Biologique Recherche» свідчить про високий рівень сервісу салону і експертність в сфері косметологіі.

Докладніше про косметологію тут.
Статус «салон-флагман Paul Mitchell» свідчить про те, що ми не просто надаємо якісні перукарські послуги, а й вносимо свій вклад в розвиток перукарського мистецтва в Україні. Ми впевнені, що найгарніше волосся — це здорове волосся. В кожній процедурі стиліст індивідуально підбирає продукти, що допомагають вирішувати конкретні задачі в залежності від стану волосся.

Докладніше про перукарське мистецтво в Beauty Zone тут.

Шукайте нас в Instagram, Facebook, Viber