PAUL MITCHELL

ІСТОРІЯ СТВОРЕННЯ

Paul Mitchell® – американський бренд професійної косметики для фарбування та догляду за волоссям, що був створений перукарями для перукарів. Заснований у 1980 році перукарем Полом Мітчеллом та бізнесменом Джоном Полом Де Джорія, Бренд Paul Mitchell® швидко завоював популярність у всьому світі. Засобам Paul Mitchell® довіряють свій образ голлівудські зірки, політики, селебріті та топові блогери.

Paul Mitchell® – це понад 150 найменувань професійних продуктів, створених перукарями для перукарів. Продукція Paul Mitchell® користується величезною популярністю у понад 50 країнах світу.

ФІЛОСОФІЯ

Секрет популярності Paul Mitchell® прихований в активних натуральних інгредієнтах, екологічно чистій сировині, індивідуальному підході до кожного типу волосся і шкіри голови. Всі засоби торгової марки розроблені на основі екстрактів екологічно чистих трав, що вирощуються на власній фермі компанії на Гаваях. Рослини ростуть органічним шляхом відповідно до місцевих традицій, а їх переробка відбувається без будь-яких хімічних процесів. Крім того, завдяки запатентованому процесу активації рослинних компонентів, їх корисні і поживні речовини зберігаються на всі 100% після переробки.

З ТУРБОТОЮ ПРО ПРИРОДУ

Продукція Paul Mitchell® не тестується на тваринах. Головне гасло компанії – «Бережи природу від насильства». І це не просто слова: політика компанії така, що на місці кожного зрубаного дерева висаджують три нових. За останні кілька років співробітниками компанії було посаджено понад 100000 дерев різних видів у різних частинах світу.

У компанії існує навіть спеціальний підрозділ Green Team, який під гаслом «Reduce, reuse, recycle and respect!» («Скорочуй споживання, використовуй повторно, переробляй і поважай!») збирає та впроваджує методи більш раціонального використання ресурсів.

Офіційний дистриб’ютор бренду – компанія «Б’юті Бутік Україна». В Україні продукти торгової марки Paul Mitchell® представлені з 2004 року.