BIOLOGIQUE RECHERCHE

ПРО БРЕНД

logo br_

ИСТОРІЯ СТВОРЕННЯ

Компанія Biologique Recherche, заснована наприкінці 1970-х років сім’єю біолога Івана Аллуша і фізіотерапевта Жозетт Аллуш, виникла завдяки їх спільному захопленню доглядом за шкірою.

Їх неперевершені знання, досвід та далекоглядний підхід підкріплюють репутацію бренду, як виробника ефективних та видатних продуктів, не схожих на жодні з існуючих на ринку.

Вони розробили ексклюзивну індивідуальну методологію косметичних процедур, адаптовану для кожного Стану шкіри© та засновану на продуктах з високою концентрацією активних інгредієнтів. Компанія Biologique Recherche працювала як науково-дослідницька лабораторія, спеціалізуючись виключно на розробці продуктів для спеціалістів у галузі краси, які були розчаровані продуктами, доступними на той час.

БІЗНЕС З ДУШЕЮ - ЦЕ ЗАВЖДИ ПРИСТРАСТЬ ТА ЗАХОПЛЕННІСТЬ

У 2007 році Руперт Шмід і П’єр-Луї Делапальм очолили Biologique Recherche та привнесли нову динаміку, яка усі ці роки сприяє розвитку бренду, зберігаючи його серце і душу. Син засновників, доктор Філіпп Аллуш, будучи директором з наукових досліджень і розробок, також відіграє важливу роль у розвитку Biologique Recherche, створюючи та пропонуючи світу нові продукти та винаходи.

Ця згуртована команда має довгу історію, проте її цінності незмінні: повага до досвіду та прагнення досконалості. Тепер Biologique Recherche представлено у більш ніж 80 країнах, де процедури та продукти по догляду за шкірою доступні лише у ретельно обраних салонах краси та медичних клініках. Цей же дух об’єднує співробітників компанії на всіх рівнях, підігріваючи їх захоплення спільною справою та прагнення зберегти інтелектуальну спадщину сімейного бізнесу Biologique Recherche.

Перевтілити себе, не забуваючи про своє коріння — ось філософія, яка формує Biologique Recherche. Biologique Recherche завжди залишається вірним своїй персоніфікованій методології та нашим продуктам, зберігаючи при цьому нашу автентичність і продовжуючи впроваджувати інновації для ще більш індивідуального підходу до кожного клієнта.

ПІДХІД ДО ЕПІДЕРМІСУ, ЩО БАЗУЄТЬСЯ НА СТАНІ ШКІРИ В ДАНИЙ МОМЕНТ ЧАСУ

"Епідерміс однієї людини може не бути повністю однорідним, іноді він поєднує зневоднені ділянки як із ідеально збалансованими зонами, так і з ділянками з підвищеною секрецією шкірного сала.Неправильний догляд за шкірою може легко викликати новий дисбаланс або активувати вже існуючий."
Іван Аллуш, засновник Biologique Recherche

Шкіра зазнає впливу комбінації зовнішніх факторів, включаючи клімат, температуру, кондиційоване та забруднене повітря, а також внутрішніх — стрес, гормони, спосіб життя, куріння та вікові зміни.

Методологія Biologique Recherche розроблена для догляду за епідермісом таким чином, щоб впливати на ці фактори в різні моменти життя. Ось чому ми користуємося концепцією Стану шкіри©.

Такі варіації дозволяють делікатно підійти до питання вибору засобів для догляду за шкірою, адже для цього необхідно враховувати усі складові, а значить засоби, які ми обираємо, у різний час будуть різними. Косметологи Biologique Recherche навчаються аналізу цих змінних і рекомендують найбільш відповідні засоби та процедури для певних Станів шкіри©.

ПРОДУКЦІЯ НАЙВИЩОЇ ЯКОСТІ

"100% продуктів BIOLOGIQUE RECHERCHE розроблені відділом досліджень в Сюрені, Франція і 90% з них виготовлені у власній лабораторії, заснованій Іваном Аллушем."

Biologique Recherche пропонує понад 150 продуктів по догляду за шкірою, що відповідають різним Станам шкіри©, і всі вони виготовляються у Сюрені. Виробничий процес контролюється і відстежується протягом всього ланцюжка створення продуктів, починаючи з вибору сировини, яка зберігається дуже дбайливо, з огляду на її натуральність та недовговічність.

Biologique Recherche забезпечує відмінну якість продуктів, суворо дотримуючись норм виробництва та вимог до косметичної продукції. Основна мета таких стандартів — гарантувати дотримання критеріїв гігієни та безпеки.

Це водночас і дослідницька, і виробнича лабораторія, у якій встановлено односпрямовану систему для обмеження перехресного забруднення. Крім того, потік сировини і людинопотік розділені, і впроваджена система чистих зон для гарантії максимальної якості продукції.

На різних етапах виробництва проводяться перевірки якості, щоб гарантувати стабільність продукту. Кожен продукт повинен зберігати свій первинний склад, забезпечуючи таким чином точність догляду за шкірою наших клієнті

Офіційний дистриб'ютор Biologique Recherche в Україні: ООО «Б'юті Бутік Україна».